Dodatkowe usługi

Prace ziemne

Wykonujemy prace ziemne niezbędne przy budowie domu, jednocześnie mamy na względzie, aby dostosowane były do konstrukcji naszych domów pasywnych. W ramach podejmowanych prac możemy poprowadzić różnego rodzaju instalacje, w tym: ogrzewania, klimatyzacji, wodno-kanalizacyjne i gazowe. Przygotowujemy także grunt pod m.in. rekuperację nawiewno-wywiewną, zabudowę kotłowni, pompy ciepła, solary słoneczne.

Ogrody

Mając na uwadze kompleksowy charakter prac proponujemy w ramach dodatkowych usług przygotowanie ogrodu wokół postawionego przez nas domu. Chętnie projektujemy tereny zielone, dobierając odpowiednie rośliny do warunków glebowych oraz nasłonecznienia. Ponadto proponujemy wsparcie w zakresie zaaranżowania całej architektury krajobrazu – podpowiemy jak powinny przebiegać ścieżki, czy też pomożemy wprowadzić elementy wodne (fontanny, stawy) do koncepcji przydomowej przestrzeni.

Fundamenty

Projektując pasywne domy szkieletowe drewniane mamy na uwadze zagwarantowanie jak najlepszych parametrów termicznych, dzięki którym można uniknąć zjawiska tzw. ucieczki ciepła z budynku. W tym celu proponujemy wykonanie płyty fundamentowej w wybranych wariantach EPS bądź XPS. Wiemy jak ważne w budownictwie energooszczędnym jest zagwarantowanie odpowiedniej izolacyjności termicznej, dlatego też proponujemy w tej kwestii nowoczesne i sprawdzone rozwiązania.

Wykończenie

Chętnie wspieramy naszych Inwestorów w realizacji przedsięwzięcia budowlanego na etapie wykończenia. Możemy wykonać domy energooszczędne w standardzie od stanu surowego otwartego aż po wersję zaaranżowania przestrzeni wnętrz „pod klucz”. Zakres naszych prac w tym obszarze jest uzależniony od życzenia i zlecenia naszego Klienta. Decydując się na dodatkowe nasze usługi, gwarantujemy zachowanie najwyższych standardów – odpowiadających jakości prowadzonych prac budowlanych.