Ekologiczne domy energooszczędne

NaturaDomy to firma, która powstała z myślą o osobach, które cenią sobie życie w zgodzie z naturą. Od wielu lat projektujemy oraz budujemy estetyczne oraz – co równie ważne – funkcjonalne domy energooszczędne z drewna, korzystając z nowoczesnej technologii STEICO. Współpraca z tą wyjątkową firmą umożliwia nam stałe doskonalenie naszej oferty i uzupełnianie jej o nowe rozwiązania technologiczne. Oferujemy Państwu profesjonalne usługi na każdym etapie prowadzonych prac, począwszy od stanu surowego aż po wykonawstwo „pod klucz”. Ponieważ zależy nam na tym, by nasze gotowe domy drewniane były w pełni ekologiczne, podczas pracy korzystamy jedynie ze sprawdzonych materiałów budowlanych, pochodzących ze źródeł naturalnych.

Domy naturalne bez tajemnic

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważna jest dobra organizacja pracy, dlatego współpracujemy jedynie z wykwalifikowanymi specjalistami, przed którymi domy naturalne nie mają żadnych tajemnic. Priorytetem działalności NaturaDomy jest zadowolenie naszych Klientów, dlatego do każdego projektu podchodzimy w sposób indywidualny, dostosowując go pod indywidualne gusta Konsumentów.

W zależności od Państwa preferencji, nasze ekologiczne domy drewniane występują w różnych wariantach ocieplenia (czyli energooszczędności):

 1. domy energooszczędne – parametry współczynnika przenikania ciepła dla przegród budowlanych U=0.18 W/m2K; roczne zapotrzebowanie na energię na poziomie 45-60 k/Wh/m2/rok;
 2. domy niskoenergetyczne – parametry współczynnika przenikania ciepła dla przegród budowlanych U=0.15-0.17 W/m2K; roczne zapotrzebowanie na energię do 40 k/Wh/m2/rok;
 3. domy pasywne – parametry współczynnika przenikania ciepła dla przegród budowlanych U 2*K; roczne zapotrzebowanie na energię do 15 kWh/m2/rok.

Przykładamy ogromną wagę do tego, by nasze nowoczesne domy energooszczędne spełniały wszystkie wymagania Klientów. Właśnie dlatego dbamy, by przygotowywane przez nas projekty podążały za trendami obowiązującymi w budownictwie. Oferujemy zarówno gotowe projekty, jak i możliwość stworzenia indywidualnych koncepcji. Wszystko po to, by spełnić marzenia każdego z naszych Klientów.

Dom energooszczędny – inwestycja w lepszą przyszłość

Dlaczego warto zainwestować w dom energooszczędny? Jednym z wielu powodów jest fakt, że zastosowanie odpowiednich technik budowlanych umożliwia znaczne ograniczenie kosztów związanych z ogrzewaniem domu. Ma to szczególne znaczenie przede wszystkim w porze zimowej. Warto więc w zadbać, by w rozsądny sposób zminimalizować zapotrzebowanie budynku na ciepło. W tym celu należy zwrócić szczególną uwagę m.in. na następujące czynniki:

 • rozmiar i wysokość budynku,
 • układ pomieszczeń,
 • ilość powierzchni przeszklonej,
 • odpowiednią wentylację budynku,
 • jakość materiałów użytych podczas wykonywania ocieplenia.

Jak wynika z powyższych informacji, budowa domów energooszczędnych wymaga nie tylko wiedzy, lecz także doświadczenia. Jako doświadczony producent domów ekologicznych gwarantujemy, że będą Państwo w pełni zadowoleni z dokonanej inwestycji.

Jeśli zdecydują się Państwo na współpracę z NaturaDomy, mogą Państwo liczyć na:

 • uzyskanie pozwolenia na budowę domu,
 • wykonanie i zrealizowanie projektu budowlanego,
 • pomoc w uzyskaniu pozwolenia na użytkowanie budynku,
 • profesjonalne kierownictwo procesem budowy,
 • nadzór i zastępstwo inwestorskie,
 • pomoc w uzyskaniu środków na budowę domu,
 • odbiór obiektu.

Niezależnie od tego, czy interesują Państwa domy parterowe, czy też marzy się Państwu nowoczesny oraz funkcjonalny budynek piętrowy, służymy fachową obsługą na każdym etapie podjętej współpracy. Zdajemy sobie sprawę, że jednym z najważniejszych aspektów związanych z procesem budowlanym jest wybór odpowiedniej ekipy wykonawczej. Zdobyte doświadczenie pozwoliło nam nawiązać kontakt ze sprawdzonymi i odpowiedzialnymi firmami, które dbają o najwyższy standard oraz przystępne ceny świadczonych usług.

Nasza oferta skierowana jest nie tylko do mieszkańców miasta Poznań, lecz także klientów z całej Polski.